Jeżeli wciąż jeszcze nie czytałyście bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej “365 dni” i zadziwia Was fenomen jej popularności, warto w końcu się dowiedzieć, co urzekło tysiące czytelniczek. Kiedy sięgniecie po tę lekturę przekonacie się na własnej skórze, czy i Wam spodobają się pełnokrwiste postacie głównych bohaterów tego romansu i ich nietypowy układ. A może jeszcze nie wiecie, że jesteście fanami sensualnych opisów scen miłosnych, które pobudzają wyobraźnię i prowokują do snucia własnych fantazji?

Wyśniona ukochana szefa włoskiej mafii

Powieść “365 dni” Blanki Lipińska opowiada historię zwykłej dziewczyny, którą spotkała niesamowita odmiana losu. Główna bohaterka, młoda kobieta o imieniu Laura, wyjeżdża na wymarzone wakacje do Włoch. Zabiera ją tam jej narzeczony Martin, by wraz z grupką ich najlepszych przyjaciół uczcić wspólnie jej zbliżające się właśnie dwudzieste dziewiąte urodziny. Młoda kobieta cieszy się wypoczynkiem na słonecznej Sycylii u podnóża majestatycznej Etny. Już drugiego dnia wyjazdu, kiedy Laura beztrosko spędza czas, ktoś porywa niczego niespodziewającą się kobietę.

Okazuje się, że tym, kto dopuścił się jej uprowadzenia, jest sam młody Don Massimo Toricelli. Laura wkrótce przekonuje się, że to porywczy i apodyktyczny człowiek, który stoi na czele budzącego strach mafijnego rodu. Zawsze osiąga wyznaczone cele, nie wahając się nawet przelewać krew każdego, kto stanie mu na drodze. Dziewczyna dowiaduje się, że jej porywacz kilka lat temu ujrzał jej postać we śnie, gdy leżał po postrzale w śpiączce. Uznał to za znak i dał się urzec jej urodzie, więc zapragnął mieć ją dla siebie za wszelką cenę.

Czy wymuszone uczucie może stać się szczere?

Massimo Toricelli nie kryje przed Laurą swych zamiarów. Wyznacza jej dokładnie określony czas – 365 dni, na to, by pokochała swojego porywacza. Dziewczyna nie potrafi sobie nawet wyobrazić, że można zmusić ją do wykrzesania w sobie cieplejszych uczuć wobec tego brutalnego mężczyzny. Czy jednak czas, odcięcie od dotychczasowego środowiska oraz bogactwo odmieni jej uczucia?